Parole Manager >> Зберігач Паролiв
Пояснення
Зберігач Паролiв призначений для надійного збереження ваших паролів, а також для доступу до них з будь-якого місця, в будь-який час.
Ми переконливо рекомендуємо для управління вашими обліковими записами користуватися Менеджером паролів. Проте, в деяких випадках, наприклад, коли паролі присвоюються автоматично, це неможливо. В такому випадку доводиться зберігати паролі. Цей сервіс збереже ваші паролі надійно і зробить доступ до них максимально зручним.
Зберігач Паролiв не вимагає реєстрації, не зберігають даних про вас. Введена вами інформація про майстер-пароль (девіз) і адреса вашої електронної скриньки перетворюється за допомогою унікального алгоритму в спеціальний унікальний ключ. Введені вами дані не можуть бути зворотно відновлені, без знання вашого майстер-паролю, і тому ніхто не зможе їх розшифрувати.
Всі дані про ваші облікові записи (URL, ім'я користувача, пароль и т.д.) передаються і зберігаються на сервері в зашифрованому вигляді і не зможуть бути декодованими навіть у випадку заволодіння ними. Процес шифрування і декодування відбувається на цій сторінці і в цьому вікні.
Сервіс не зберігає даних в куках або кешах, тому як тільки ви покинете сторінку, всі дані про вашу сесію будуть знищені, і ніхто не зможе скористатися ними з комп'ютера, яким ви користувались.
Будь ласка, пам'ятайте, що нам невідомі дані про ваш майстер-пароль (девіз) і адреса вашої електронної скриньки. Якщо ви випадково забудете їх, ми не зуміємо відновити і розшифрувати вашу інформацію.
Звертаємо вашу увагу і на те, що користуватися подібними програмами ми не рекомендуємо на незнайомих комп'ютерах Зловмисники можуть перехопити дані введені вами безпосередньо з клавіатури.
Цей сервіс повністю безкоштовний, представлений "як є", ви користуєтесь ним на свій страх і ризик. А його власники знімають з себе будь-яку відповідальність
 
 
 
 
 
 
Інструмент
 
* Назва облікового запису
(наприклад, test@gmail.com, Yahoo ID Васи, admin на microsoft.com):
Адреса (URI, або домен, або сервер):
Служба (http, или ftp, или ssh, и т.д.)**:
Ідентифікатор користувача
(що вимагають: uid, або логін, або ім'я користувача, або email):
Пароль:
Регистрационный email**:
Додаткова інформація і примітки**:
 
* Назва облікового запису - обов'язкове поле (повинно мати унікальне значення, не может бути порожнім).
** Заповнюється в разі необхідності .
 
 
* Назва облікового запису
(например, test@gmail.com, Yahoo ID Васи, admin на microsoft.com):
Адреса (URI, або домен, або сервер):
Служба (http, або ftp, або ssh, и т.д.)**:
Ідентифікатор користувача
(що вимагає: uid, або логин, або ім'я користувача , або email):
Пароль:
Реєстраційний email**:
Додаткова інформація та примітка**:
 
* Назва облікового запису - обов'язкове поле (повинне мати унікальне значення, і не може бути порожнім ).
** Заповнюється в разі необхідності .
 
 
* Ваш особистий майстер-пароль або девіз (наприклад: nс70, Не нароби зла):
* Ваш основний Email або Ім'я користувача (наприклад: test@gmail.com, bond):
 
* Всі поля обов'язкові для введення. Довжина кожного поля повинна мати більше семи символів. Інформація, яка вводиться в ці поля, необхідна для генерації унікального ключа, нікуди не передається і ніде не зберігається. Якщо ви вперше на цій сторінці, реєстрація проведеться автоматично.
 
 
Список ваших облікових записів
 
Ваш список паролів (база облікових записів) в даний момент порожній.
Для перегляду, редагування або знищення паролю та іншої інформації увійдіть, будь ласка, у відповідний запис, вибравши його із "Списку Ваших облікових записів" натиснувши на неї (клікнувши мишкою).
Для додавання паролю (Облікового запису) в базу натисніть кнопку "Додати пароль".
 
 
Щоб вийти, закрийте вікно або натисніть на будь-яке посилання.
 
 
Назва аккаунта:
Адреса:
Служба:
Идентифікатор користувача:
Пароль:
Реєстраційний email:
додаткова інформація та примітка:
 
 
Відбувається звернення до серверу, відновлення та розшифрування даних, зачекайте, будь ласка.
 
 
© Менеджер Паролів створений у 2007-2009 році за участю Open Class Library, ОАО "Айтлібітум" та інших чудових команд, компаній та приватних осіб.
Синоніми адреси: parolemanager.com, parolemanager.net, parolemanager.org, parolemanager.ru, parole-manager.com, parole-manager.net, parole-manager.org, parole-manager.ru, bugmenot.ru, passbank.ru