Parole Manager >> Безкоштовні паролі (бета)
Пояснення
Знайдіть та розмістіть для вільного публічного доступу дані для доступу до сайтів, які вимагають реєстрації.
Ви подорожуєте мережею Інтернет, тиснете на посилання, та не можете переглянути інформацію по ньому, бо для перегляду вимагається реєстрація.
Не треба нервуватись. Ви можете зайти на parolemanager.com, ввести адресу веб-майданчика та отримати дані для доступу до інформації веб-майданчика.
Разом з вами ми постійно вишукуємо дані для доступу до веб-майданчиків та викладаємо їх для всіх тут. Приєднуйтесь до нас в нашому починанні.
Ви можете безкоштовно та без обмежень користуватись даними для доступу, знайденими на нашому веб-майданчику. Ви можете тестувати дані для доступу до веб-майданчика, натискуючи "+", якщо дані актуальні, чи на "-", якщо ні.
Ви можете шукати дані для доступу до ресурсів, яких ще немає у нашій базі даних, але які потрібні іншим, чи просто додати наявні у вас дані для доступу, якими ви маєте бажання поділитись з іншими.
Ця ідея не нова, та ми реалізували її на нашому веб-майданчику, бо вважаємо, що чим більше таких веб-майданчиків, тим вільніший та доступніший є Інтернет.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Інструмент
 
Домен (наприклад: www.gmail.com, www.tell.su)*:
 
 
Шкода, та на даний час у нас немає жодних даних для доступу до цього домену. Ви можете зареєструватись на цьому домені та додати дані для доступу в нашу базу.
 
* Обов'язкові поля.
 
 
 
Извините, пароль не добавлен
Домен (например: www.gmail.com, www.tell.su)*:
Имя пользователя*:
Пароль*:
 
 
* Обов'язкові поля.
 
 
Извините, пароль не добавлен.
Сайт:
Имя пользователя*:
Пароль*:
 
 
* Обов'язкові поля.
 
 
Список даних для перевірки:
 
 
 
 
Список доменів, до яких потрібні дані для доступу:
 
 
 
* Для додавання даних для доступу клацніть на назві домену.
 
© Менеджер Паролів створений у 2007-2009 році за участю Open Class Library, ОАО "Айтлібітум" та інших чудових команд, компаній та приватних осіб.
Синоніми адреси: parolemanager.com, parolemanager.net, parolemanager.org, parolemanager.ru, parole-manager.com, parole-manager.net, parole-manager.org, parole-manager.ru, bugmenot.ru, passbank.ru