Parole Manager >> Менеджер паролів
Пояснення
Менеджер Паролів (Parole Manager) - могутній інструмент щоб розпоряджатися (порядкувати) паролями.
Тепер вам необхідно пам'ятати лише майстер-пароль чи девіз (ключову фразу). Менеджер Паролів дозволяє вам створити унікальний пароль для кожного сайта чи сторінки, які ви використовуєте.
Менеджер Паролів генерує пароль на вашому комп'ютері у цьому вікні на льоту, використовуючи JavaScript, MD5 та інші засоби й алгоритми, нікуди не передає та не зберігає дані з заповнених полів, чи згенеровані ним паролі.
Більше не турбуйтесь про те, що ви забудете пароль, чи про те, що він буде викрадений. Якщо ви забудете пароль до сайта чи сторінки, пароль до яких ви генерували через Менеджер Паролів, ви з легкістю можете нагадати його собі використовуючи вже знайомий вам Менеджер паролів. Для цього необхідно лише пам'ятати майстер-пароль (чи девіз) та адресу сайта чи сторінки, для яких був згенерований пароль. Унікальний алгоритм нагадає вам ваш пароль негайно.
Використовуйте додаткове поле "E-mail чи Ім'я користувача" для генерації більш захищених і унікальних паролів. Зауважте, що ці дані будуть також необхідні для нагадування паролю, у разі використання їх при генерації пароля.
Якщо ви адміністратор і маєте необхідність створити паролі для ваших користувачів, можете генерувати їх за допомогою Менеджера Паролів.
Першої-ліпшої хвилини ви відновите пароль будь-якого користувача. Вам більше не треба вигадувати, зберігати чи запам'ятовувати паролі!
Більш надійного способу роботи з паролями немає та не може бути. Не вірите - переконайтесь.
Інструмент
 
Ваш особистий майстер-пароль чи девіз (наприклад: nс70, Не сотвори зла)*:
Адреса сайта чи сторінки (наприклад: gmail.com, http://www.tell.su/)*:
Email чи ім'я користувача (наприклад: test@gmail.com, bond):
Довжина паролю в символах (<25):
* Обов'язкові поля.
 
Ваш пароль:
 
 
© Менеджер Паролів створений у 2007-2009 році за участю Open Class Library, ОАО "Айтлібітум" та інших чудових команд, компаній та приватних осіб.
Синоніми адреси: parolemanager.com, parolemanager.net, parolemanager.org, parolemanager.ru, parole-manager.com, parole-manager.net, parole-manager.org, parole-manager.ru, bugmenot.ru, passbank.ru